Firmamız tarafından üretilen bütün ürün grupları listesi aşağıdaki gibidir.

+ Deselam
- Lavabo
- Modeller
- Baskı Desenler Kartelası
- Standart Desenler Kartelası
+ LUCIDE
- Lavabo
- Modeller
- Renkler
+ Diğer Ürünlerimiz
- Temperli Cam
- Lamine Cam

 

Deselam Nedir?
Desenli lamine cam, altmıştan fazla hazır desen, Hayal gücünüzle sınırlı özel desenler, kurumsal ve kişisel tasarımlar motif olarak uygulanabilir, opak şeffaf ve yarı şeffaf desenler çalışılabilir.
Deselam; estetik ve güvenliğin cam ile laminasyonudur.

Yeni bir ürün, yeni bir dekorasyon malzemesi.

Cam mimari çözümlerde yaygın olarak tercih edilen, estetik ve dekoratif bir malzemedir. Şimdi Bahatlar Ltd. Deselam adını verdiği desenli lamine cam çalışmalarıyla, mimari çözümlere alternatif bir tasarım imkanı sunuyor.

Altmıştan fazla hazır desen sayısıyla, hayat gücünüzle sınırlı özel desenleriyle, kurumsal ve kişisel tasarımların motif olarak uygulanabilirliğiyle,

Desenli lamine cam;
Opak, şeffaf ve yarı şeffaf desen çalışılabilen dekorasyon ve yapı
malzemesidir.

 

Nerelerde Kullanılır?
Banyo ve mutfak tezgahında, dolap ve gardrop kapaklarında, merdiven korkuluklarında, büro ve stand bölmelerinde, ofis masası ve sehpasında, yemek masası, sehpa ve aksesuvarlarda, duşakabinde, salon mobilyalarında, kapı, zemin ve duvar döşemelerinde

Avrupa Birliği ülkelerinin lamine cam kullanımındaki artışı ve kullanıma
teşviği, gelecekte ülkemizde de konut ve ofis uygulamalarında cam
standartlarının lamine cama dönüşeceğinin habercisidir. Önümüzdeki
günlerde Deselam'ın farklı yaşama alanlarında vazgeçilmez bir ürün
olacağı şimdiden görülüyor.

 

Avantajları Nelerdir?
Zor kırılan, kırıldığında dağılmayan ve böylece yaralanma riski son derece düşük olan Deselam, dekorasyona uyumu ile oldukça geniş kullanım alanına sahiptir. Camın gözeneksiz yapısı sayesinde son derece hijyeniktir. Bütün bunların yanında Deselam doğal bir malzemedir. Kanserojen madde içermemesi yaşadığınız ortamı çok daha güvenli kılar.

Deselam Estetiktir
Deselam'ın dekorasyona uyum kabiliyeti o kadar yüksek ki kişisel ve kurumsal tasarımlarınız Deselam'a motif olarak uygulanabiliyor. Opak, yarı şeffaf ve şeffaf olarak üretilebilen desenler sayesinde istenilen her dekorasyona uygulanabilmektedir. Altmışı aşkın desen sayısı ile ahşap, taş ve metal görünümlü dekorasyon malzemeleri ile birleştiğinde sıra dışı ortamlar oluşur.

Deselam Güvenlidir
Güvenli cam sıralamasında ilk sırada yer alan lamine cam, Deselam estetiği ile güvenlik kaygılarınızı geride bırakıyor. Zor kırılır. Kırıldığında dağılmaz ve yaralanma riski son derece düşüktür. Benzerlerine kıyasla çok daha sağlıklı ve güvenli bir kullanımı vardır.

Deselam Doğaldır
Deselam doğal malzemeden, camdan üretilir. Bu nedenle toksin, radyoaktif ve kanserojen maddeler içermez. Yaşadığınız ortamlarda çok daha sağlıklı nefes alabilirsiniz. Bu estetik ürün yaşadığınız ortamları daha sağlıklı kılar.

Deselam Ömürlüdür
İleri teknolojiyle üretilen Deselam, neme ve ısıya dayanıklı olması nedeni ile dekorasyonda karşılaşılabilen pek çok sorunu ortadan kaldırıyor. Desen fimlerinin iç katmanlarda ayer alması nedeniyle, desenin yıpranması, figürlerin bozulması olasılığı oldukça düşüktür.

Dekorasyonlarınıza Uyum Sağlar
Deselam geniş bir kullanım alanı ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Ev dekorasyonunda; gardrop, mutfak tezgahı, banyo tezgahı, masa, sehpa ve hatta aksesuarlara kadar, ofis dekorasyonunda ise masa, sehpa ve salon mobilyaları, dolap kapağı, ayırıcı bölme sistemleri, kapı, zemin ve duvar döşemeleri, tanıtıcı panolara kadar her yerde uygulanabilir.

Deselam Hijyeniktir
Yüzeyindeki gözeneksiz yapısı sayesinde bakteri barındırmaz. Son derece hijyenik ve temizliği kolaydır. Neme dayanıklı olması nedeniyle genel temizlik kimyasalları ile daha rahat temizlenebilir.

 
Copyright © 2008 - Tüm Hakları Gizlidir.
 
cam üreticileri